SAM_6273-3

У Ніжині дезінфікують сміттєві баки. Відео

Сміттєві баки і контейнери завжди містять в собі небезпечні бактерії, що підвищує ризик поширення інфекційних захворювань. Мікроби розносяться вітром, тваринами, а також різними шкідливими комахами.

Враховуючи теперішній стан в Україні і світі, щоб попередити та запобігти масовому розповсюдженню коронавірусу COVID-19 серед населення та безпеки працюючих робітників, комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» регулярно проводиться дезінфекція сміттєвих контейнерів-візків. Ці контейнери використовуються щоденно прибиральниками міста для забезпечення чистоти на вулицях міста.

Роботи виконуються за допомогою технічних засобів та дезінфікуючих засобів. В обробці поверхонь контейнерів використовуються знезаражуючі засоби, що проводять знезараження від всіх вірусних агентів.

Крім того, регулярно піддаються дезінфікуючим заходам всі сміттєприймальні пункти, всі майданчики для збору ТПВ та вторинної сировини, а також спецтехніка підприємства.

Такі процедури значно зменшать розповсюдження вірусу, дозволяючи зробити навколишнє середовище менш небезпечним для здоров’я мешканців Ніжина.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *