watermarked - изображение_viber_2020-03-23_14-59-40

Ніжинські медики працюватимуть цілодобово

Поділитися

26 березня відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуцій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Під час засідання обговорили питання підготовки місця для тимчасового перебування медичного персоналу, який буде надавати медичну допомогу хворому на коронавірус на весь період лікування. Для медичного персоналу на території лікарні для тимчасового перебування буде підготовлене приміщення хірургічного відділення №2. На період виконання медичними працівниками своїх обов’язків міська влада забезпечить у разі потреби соціальний супровід їх родин.

Для одиноких мам, які виховують малолітніх дітей, особливо дошкільнят буде організована цілодобова робота одного із дитячих садочків міста на весь період перебування мами (медичного працівника) в міській лікарні, під час надання медичної допомоги хворому. Діти в даному закладі будуть забезпечені всім необхідним, в тому числі повноцінним харчуванням, сном та дозвіллям.

Міський голова Анатолій Лінник наголосив, що необхідно максимально обмежити рух медичного персоналу, який буде контактувати із хворим, від місця роботи до місця відпочинку, а головне убезпечити їх родини від ймовірного зараження на коронавірус.

Анатолій Валерійович підкреслив, що будь-який рух сторонніх осіб на території лікарні суворо заборонений.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *