watermarked - 2

Як у Ніжині медики дістаються на роботу. ФОТО

Поділитися

Одне із ніжинських підприємств долучилося до ініціативи безкоштовно возити медиків на роботу.

Через карантинні обмеження підприємство ТОВ «Пассервіс» долучилась до започаткованої МОЗ України ініціативи про перевезення лікарів на час карантину. Таке рішення було прийнято керівництвом підприємства за зверненням генерального директора Ніжинської міської лікарні Олександра Костирка  та Ніжинської міської ради.

Так, підприємство ТОВ «Пассервіс» з 24 березня доправляє  до робочих місць медпрацівників міської лікарні. А після закінчення робочої зміни, тим самим рейсом, медпрацівники повертаються назад.

Читати по темі: По Ніжину курсуватимуть безкоштовні маршрутки для медичних працівників 

Міністерство охорони здоров’я вдячне за цю своєчасну і необхідну допомогу та закликає інші бізнеси виявити соціальну відповідальність та долучитися до ініціативи.

Підприємство ТОВ «Пассервіс» – одне із небагатьох підприємств нашого міста, в даному випадку і всієї країни, яке не «пішло на карантин».  За словами керівниці підприємства Валентини Корабель, жоден працівник підприємства не був звільнений чи відправлений на «власний рахунок». Адже продовжує свою діяльність виконуючи перевезення «на замовлення». Крім того підприємство здійснює перевезення працівників заводу оборонних технологій, що у Ніжині по вул.Прилуцька. А з 25 березня і медпрацівників Ніжинської районної лікарні. Перевезення здійснюються з дотриманням всіх правил карантину.


25 березня журналісти NizhynNews, разом із ніжинськими медиками, чекали на маршрутку на зупинці біля міськлікані, аби з перших вуст почути, наскільки важливі такі заходи для медицини у такі складні часи.

О 16 годині на зупинці в автобус сідають перші пасажири, які вже відпрацювали зміну та повертаються додому. Усі в захисних масках, та з жовтими пов’язками на руках. Керує транспортом водій ТОВ «Пассервіс». У маршутці, згідно правил карантину, не більше 10 осіб.

«Я їду на роботу із самих Гуньків, тобто через усе місто. Якби не ці маршрутки, то й дістатися роботи було б нічим. Таксі хіба що. Дак на таксі ж не наїздишся. А на роботу треба їздити», – розповідає журналістам одна із працівниць медустанови.

За кілька хвилин до зупинки під’їжджає другий автобус, за ним – третій. Всіх працівників розвозять у різні куточки Ніжина – на Гуньки, Мигалівку та Фрунзівку.

Керівництво ТОВ «Пассервіс» запевняє – возитимуть медиків до кінця карантину.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *