watermarked - 90429866_2764541676926929_2942322691073376256_n

У Ніжині базар поновлює роботу: коли і за яких умов

Міська комісія з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій змінила своє попереднє рішення і дозволила працювати продовольчим ринкам міста, пише nizhyn.city.

Таке послаблення в місцевих карантинних обмеженнях продиктоване і послабленнями на рівні країни. Уряд вніс зміни до деяких своїх актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. за № 239.

Та перед поновленням своєї роботи, ринки мають забезпечити виконання особливих вимог до її організації в період карантину. Серед них, зокрема, 10 м кв. на одного відвідувача, дистанція не менше 1,5 м між відвідувачами в черзі, встановлення спеціальних позначок дозволеного місця розташування, допуск відвідувачів лише у захисних масках, облаштування на вході та виході обладнання для дезінфекції рук відвідувачами, заборона продажу нефасованої продукції, скринінг температури у відвідувачів та інше.

Як швидко поновиться робота ринків залежить і від керівництва ринків, і від приватних підприємців, які працюють там – стан готовності виконати вимоги. Та власне, і від відвідувачів ринків, їхньої самодисципліни і самоконтролю.

А от загальний контроль за дотриманням карантинних вимог та обмежень на ринках міста, буде здійснюватися робочою групою по контролю, куди входять представники відповідних служб та структур, зокрема Держпродспоживслужби, лабораторного центру, поліції.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *