02

Карантин у дії: у Ніжині закрили базар

Сьогодні, 24 березня рішенням штабу з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було призупинено роботу продуктового ринку у Ніжині із 25 березня.

Відповідно до рішення такої ж комісії Чернігівської облдержадміністрації, штаб з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ніжинської міської ОТГ призупинив роботу продовольчих ринків до четверга для стримання поширення коронавірусної інфекції та безпеки мешканців Ніжина. 26 березня Кабмін має визначитись остаточно чи дозволяти торгівлю продуктами на ринках протягом карантинного періоду, – йдеться на Офіційному сайті Ніжинської міської ради

Міський голова Анатолій Лінник зазначив: “Якщо говорити про ринки, то треба говорити і про торгівельні центри. І тут потрібен зважений підхід. Потрібно не забороняти торгівлю, а організувати її з жорсткими умовами і контролювати виконання цих умов. Також Кабмін повинен визначиться із долею станцій технічного обслуговування та шиномонтажу. Наразі їхня робота дуже необхідна в умовах заборони на пасажирські перевезення громадським транспортом”.

Тож, шановні ніжинці, відзавтра 25 березня, придбати продукти харчування на ніжинському базарі ви не зможете, так як і товари побуту. Адже речовий ринок у Ніжині закрили ще минулого тижня.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *