watermarked - watermarked - изображение_viber_2020-03-23_15-00-07

До Ніжина привезли 250 експрес-тестів на коронавірус

24 березня Ніжинська міська лікарня отримала першу партію експрес-тестів на коронавірус – 250 штук. Про це повідомляє прес-служба міського голови Анатолія Лінника.


Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у разі підозри на COVID-19 тільки лікарі  закладів охорони здоров’я.

Якщо у вас є симптоми гострого респіраторного захворювання, телефонуйте до свого сімейного лікаря, повідомляє МОЗ України.

Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки. Медичні працівники екстреної допомоги НЕ БУДУТЬ проводити тест на COVID-19.

Наголосили, що експрес-тести будуть використовуватися лікарями закладів охорони здоров’я для «санітарного сортування», тобто медики мають зробити два тести: один на грип і експрес-тест на коронавірус. Це потрібно, щоб вирішити, який алгоритм дій застосовувати далі.

Якщо тест на грип позитивний, лікарі вживають відповідних заходів. Якщо експрес-тест підтверджує коронавірус, лікарі мають узяти додатковий зразок для його підтвердження в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Після цього можна казати про підтверджений випадок захворювання та вживати необхідні протиепідемічні заходи.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *