watermarked - 1

Ніжин відзавтра припиняє рух громадського транспорту

У Ніжині з 21 березня і до закінчення карантину припиняється робота громадського транспорту, аби попередити поширення коронавірусу та задля безпеки громадян, пише NizhynNews

Таке рішення виконком ухвалив 20 березня.

Цього ж дня міський голова Анатолій Лінник провів робочу нараду з ніжинськими перевізниками. Присутні обговорили питання пасажирських перевезень під час карантинного режиму.

За пропозиціями вирішили скликати позачергове засідання виконавчого комітету для розгляду питання щодо подальшого здійснення пасажирських перевезень на теритторії Ніжинської міської ОТГ під час карантину.

З проханням припинити рух міського транспорту звернулися до міської влади перевізники. Своє рішення вони мотивували тим, що найперше водії наражаються на небезпеку, адже маршрутки – один із найбільших осередків розповсюдження інфекції.

Рішенням виконкому рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності забезпечити  самостійно проїзд працівників транспортними засобами до місця роботи.

Враховуючи важливість безперебійної роботи міської лікарні, а у зв’язку з цим доїзду медичних працівників до лікувальних установ, за необхідності розглядатимуть питання про укладення окремих угод з перевізником, який виявить бажання здійснювати такі перевезення.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *