o_1e3h7taam9si368ilk1cephno1r

У Ніжині органи влади змінюють формат роботи

Органи влади змінюють формат роботи і збільшують запаси необхідного в медичних закладах громади, пише nizhyn.city

У Ніжині органи місцевого самоврядування не припиняють роботи у зв’язку з введенням карантину, проте, змінюють сам формат.

Відтепер, проведення нарад, засідань, робочих зібрань буде проходити за мінімізації кількості присутніх та використанні приміщень з максимальною площею. Наради, які по необхідності мають масовий характер, будуть розділені на частини. Ціль – не допускати скупчень та дотримуватися рекомендованої відстані, щоб мінімізувати ризики можливого розповсюдження інфекції.

Традиційна щопонеділкова нарада при міському голові пройшла у дуже мінімізованому форматі: міський голова та його заступники, керівники медичних закладів міста, ЗМІ. Питання порядку денного – стан готовності медичних закладів міста до дій в умовах виявлення та поширення захворювань, викликаних коронавірусом.

Станом на сьогоднішній день і центр первинної медико-санітарної допомоги (амбулаторії сімейної медицини), і центральна міська лікарня забезпечені і обладнанням, і засобами індивідуального захисту, і медикаментами. Проводяться і додаткові закупівлі.

Проте, міський голова дав доручення керівникам обох медичних установ обрахувати потреби з урахуванням найгіршого варіанту розвитку подій. Мова про додаткову закупівлю обладнання, серед якого і кисневі концентратори, і можливо навіть, ще один апарат штучної вентиляції легень.

«Збільшити запаси засобів захисту, медпрепаратів, обладнання. А для цього, терміново опрацювати додаткову потребу по закупівлям і подати пропозиції до 12 години. Кошти на придбання є, тож відповідний проєкт рішення по сформованим бюджетним видаткам оперативно виносимо на позачергову сесію міської ради, яка відбудеться сьогодні о 15 годині», – наголосив міський голова.

Наталія Сокол

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *