10

У Ніжині народний депутат України Микола Величкович зустрівся з активом “Європейської Солідарності”

Поділитися

У Ніжині відбулася зустріч народного депутата Миколи Величковича з громадою міста, активом “Європейської Солідарності” у Ніжині та депутатським корпусом міської та районної рад.

Зустріч відбулася у невимушеній дружні атмосфері, де кожен міг задати питання нардепу та отримати вичерпну відповідь. На початку зібрання у Ніжині партійці презентували Миколі Величковичу репродукцію картини Іллі Рєпіна “Запорожці”, зроблену бісером ніжинською майстринею, яка також є членом партії.


Латиноамериканський формат” ринку землі, політичні переслідування патріотів, причини несприйняття новою владою самоідентифікації України як базової “вакцини” у російсько-українській війні…

Ці та інші гострі питання стали предметом для обговорення під час зустрічей народного депутата України Миколи Величковича з активом “Європейської Солідарності” у Чернігові, Ніжині і Прилуках. Про це пише chernihiv.eurosolidarity.

“Європейська Солідарність” не проти ринку землі, але пропонований владою варіант більше нагадує базар. Він латиноамериканський, а не європейський. Що потрібно було б зробити в першу чергу? Провести оцінку землі в залежності від якості грунтів, обмежети бенефіціарів, які не можуть бути громадянами країни-агресора. Важливим моментом є підтвердження коштів, за які ця земля купується, – зазначив народний депутат.

Микола Величкович також констатував відхід діючої влади від принципової позиції опору агресору на міжнародній арені і всередині країни, акцентуючи на переслюдуваннях і Софії Федини, і лідера партії Петра Порошенка. Він зауважив, що причиною тому є несприйняття самоідентифікації з різних причин, у першу чергу ментально-світоглядного формату нової команди. А вояж ОПЗЖ у Москву, є фактичною державною зрадою у де-факто воєнний час.

“Команді Петра Порошенка вдавалося мобілізувати міжнародну коаліцію і за допомогою економічних і політичних інструментів тиснути на ворога невійськовими методами. На жаль, діючий президент Зеленський, певно в силу своєї недосвідченості, намагається розгледіти в очах агресора мир. Але чому цей “носій миру” забрав наші території – Крим і Донбас?”

На переконання народного депутата, у команди “Європейської Солідарності” з новою владою є кілька ліній протистояння. Це і питання водопостачання Криму, і виборів в ОРДЛО, і відстоювання децентралізації.

За словами Миколи Величковича, партія “Слуг” виступає за жорстку вертикаль влади і масимальний контроль над місцевими фінансами. І в цьому є основна загроза здобуткам громад, які вже на практиці відчули переваги фінансової самостійності ОТГ.

В свою чергу партактив Чернігівської області акцентував на важливості комунікації центрального офісу з осередками на місцях і приділення уваги “приземленим” питанням, які щодня цікавлять звичайних громадян. Крім питань війни і миру це питання комунальних тарифів, працевлаштування, землі, залучення до прийняття рішень і вирішення проблем на місцевому рівні.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *