Fotoram.io (4)

Ніжинські музиканти брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів

IV Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Україна єднає світ!» відбувся цими вихідними  в столиці нашої країни – місті Києві.

Метою Фестивалю-конкурсу є виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді, підвищення їх професійного рівня, обмін творчими здобутками, розширення міжкультурних зв’язків.

У світі мистецтва, неповторному і прекрасному,  – це знаменна подія. Музика і пісня, танець і художнє слово, акробатичні і гімнастичні виступи, циркові трюки, театр моди… Багатогранність мистецтва відчиняє двері свого серця назустріч талановитим дітям України. Скільки потрібно сил, енергії, наполегливості, кропіткої роботи…

Щаслива мить визнання високоповажним журі й глядачами додавала всім учасникам упевненості у своїх силах, запалювала в їхніх душах вогонь, бажання розвивати й удосконалювати свій талант, дарувати його іншим і набувати вищої майстерності та здобувати успіх на обраному шляху.

Конкурс в номінації «Інструментальний жанр» проходив  в приміщенні Національного педагогічного університету ім.  М.П.Драгоманова. Виконавці-інструменталісти   з різних куточків України   грали на фортепіано, скрипці, баяні, акордеоні, народних інструментах (соло, дуети, ансамблі).

10 учнів  Ніжинської дитячої хореографічної школи разом зі своїми педагогами взяли участь у номінації «Інструментальний жанр. Фортепіано» та показали гідні результати нарівні з учнями музичних шкіл.

Викладачі  Дяконенко Тетяна Володимирівна та  Колодка Ірина Євгенівна зарядили позитивом виконання дуети у складі учнів: Зеленської Єлизавети та Клочко Дарини (Т.Річардс. Підкинемо блюз), Полякових Антоніни та Злати (В.Подвала. Гноми), Ракоїд Марії  та Пешко Єлизавети (Є.Гріг. Танець Анітри із сюїти «Пер Гюнт»), –  три Дипломи ІІІ ступеня.

Усі присутні отримали насолоду від гри учнів молодших класів Ващенко Марії (І.Беркович. Варіації на українську тему ля мінор) та  Грищенка Назарія (В.Подвала. Марш-гротеск) –   два Дипломи ІІ ступеня.

Разом з ученицями Степановою Сніжаною (О.Спіліоті. Гуцулята)  та Ходак Анною (Р.Лісова. Веселий настрій) ми відчули неповторні миті щастя – Диплом ІІІ ступеня та Диплом учасника.

Учні Ніжинської дитячої хореографічної школи  не шкодували власних емоцій, виплескуючи їх, підтвердили високий професіоналізм та втілили в життя свою мрію – посісти гідне місце серед переможців!  Побажаємо їм і надалі   діяти сміливо, рішуче та упевнено досягати своїх мрій, злітати та перемагати!

Т.Дяконенко, викладач Ніжинської ДХШ

Джерело: nezhatin.com.ua

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *