IMG-cbf3c934bcb1e54e2f123afe2fe7e75f-V 14022020

На Ніжинщині вшанували воїнів-афганців

15 лютого в Україні – день, коли вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Цю дату обрали у зв’язку з тим, що саме 15 лютого 1989 року закінчилась збройна інтервенція в Афганістані, або, як звично говорять, відбулось виведення радянських військ з Афганістану.

По всій країні, так само і на Ніжинщині, у ці дні відбуваються заходи по вшануванню пам’яті загиблих та відзначенню тих, хто брав участь у бойових діях на території інших держав.

Громадська організація «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану» на території Ніжинщини діє вже близько 30 років, бере активну участь у пам’ятних заходах, підтримує родини загиблих, допомагає воїнам-афганцям, а тепер і воїнам АТО(ООС).

Наш край в Афганістані втратив шістьох хлопців. У Лосинівці, Галиці, Безуглівці, Перемозі, Чистому Колодязі встановлені дошки й знаки задля вшанування їх пам’яті. Побратими ніколи не забувають відвідувати їх могили, а також і могили загиблих в АТО. Так, і цього року напередодні Дня виведення військ з Афганістану члени ГО разом із керівником Ніжинської міськрайонної організації ветеранів Афганістану Сергієм Ступаком побували на могилах друзів у Ніжинському, Талалаївці, Безуглівці, Галиці, Лосинівці, Богданівці, Перемозі, Чистому Колодязі та на Ковтунівському кладовищі.

Поклали квіти, вшанували хвилиною мовчання, вклонилися пам’яті назавжди молодих.

Відділ організаційної та інформаційної діяльності, діловодства та контролю РДА

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *