oplata-zhku

Чому за січень ніжинці не побачать знижки у платіжках за тепло?

Представники ТОВ “НіжинТеплоМереж” повідомили наступне: “По-перше, відповідно до прийнятої постанови НКРЄ про розподіл газу як для юридичних, так і для фізичних осіб. У ТОВ “НіжинТеплоМережі” ми прорахували, що кожного місяця (при чому не надаючи послуги у теплий період року) підприємство має сплачувати 1 млн. 433 грн за  розподіл і доставку газу “Чернігівгазом”. Ця сума для НіжинТеплоМереж непідйомна. Закумулювати ці кошти підприємство зараз не може (це також і через теплу зиму). Повідомляє mynizhyn.com.

Саме ця сплата і є головним фактором, який вплинув на те, що ми не можемо зробити перерахунок у платіжках в сторону зменшеня.

У тарифі вартість газу разом з транспортуванням складає 8 тис. грн.
Додатковими факторами є виконання затвердженої інвестиційної програми на яку потрібно 3 млн. На 5% зросла ціна електроенергії для підприємства (в тарифі затверджена менша сума).
Також підприємство понесло втрати через підвищення ціни на газ у листопаді-грудні 2018 року.
Прорахувавши всі ці складові, в “НіжинТеплоМережі” дійшли висновку, що ми в ніякому разі не будемо робити перерахунок в сторону зменшення, оскільки не маємо на це фінансових можливостей”.
Члени виконавчого комітету виявили занепокоєння, що населення взагалі може перестати сплачувати зазначені суми у квитанціях і таким чином ТОВ “НіжинТеплоМережі” можуть опинитися ще в гіршій ситуації і з більшими боргами.
Зауважимо, що у Ніжині кожного місяця 25% населення не сплачують платіжки за тепло.
Тетяна Гавриш з економічного відділу доповіла, що у Чернігівській області жодна теплопостачальна компанія не знизила вартість тепла для населення. Для бюджетних установ тариф знизили дві теплопостачальні компанії – це у Борзні на 22%, а у Носівці на 1%. Чернігів і Прилуки зниження не провели.
Наталія Нікітіна

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *