IMG_4271

Ніжинські спортшколи та секції не підпорядковуватимуться управлінню освіти?

Міський голова провів зустріч із спортивним активом громади, йдеться на Офіційному сайті Ніжинської міської ради.

16 січня, в великій залі міськвиконкому відбулась зустріч міського голови Анатолія Лінника із представниками Ніжинських спортивних шкіл і секцій. Також були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Дзюба та начальник відділу фізичної культури та спорту Павло Глушко.

Під час зустрічі Анатолій Лінник запропонував зробити реорганізацію та вивести спортивні школи міста з-під підпорядкування управління освіти й передати їх відділу з питань фізичної культури та спорту.

Анатолій Валерійович запевнив, що такі зміни дадуть більше самостійності та повноважень у вирішенні питань, пов’язаних із спортом.

Це питання не нове, воно має підтримку депутатів міської ради. «У нас є фінансова можливість і повноваження. Ми можемо це реалізувати, щоб рухатись уперед», – наголосив Анатолій Лінник.

Міський голова запевнив, що звільнень не буде, нічого не зміниться й у назвах спортивних шкіл.

Анатолій Валерійович вислухав думку представників Ніжинських спортивних шкіл і секцій та закликав долучитись до обговорення можливої реорганізації закладів спортивної інфраструктури.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *