16507403_1376568822416567_2000890080_n

Генеральні директори замість головних лікарів: у Ніжині посадові зміни у пологовому та міськлікарні 

Ніжинська міська лікарня та пологовий – без головних лікарів, проте – з генеральними директорами

Про те, що головних лікарів в українських лікарнях не буде, МОЗ заявляло ще з початком медичної реформи, пише сайт NizhynNews

У ході медреформи докорінно змінився підхід до управління лікарнями. З бюджетних установ вони перетворюються на комунальні підприємства. І ще одна важлива зміна – керувати таким медичним підприємством буде не головний лікар, як раніше, а директор.

Новий проект мед реформи передбачав виключення посади головного лікаря з заміною на управлінську посаду – генеральний директор . Це пов’язано з тим, що зараз фахівці перевантажені роботою, вони займаються керуванням медичних процесів, а нововведення допоможе зробити роботу більш ефективною.

Відповідні зміни пройшли у Ніжині і у міськлікарні, і в пологовому. Розпорядженням міського голови Анатолія Лінника 09 січня 2020 року на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького», шляхом переведення з посади головного лікаря, призначено Костирка Олександра Михайловича.

Відповідним розпорядженням призначено і Якубу Валерія Михайловича на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Ніжинський міський пологовий будинок».


Обов’язки генерального директора:

  • розвиток лікарні;
  • координація роботи закладу;
  • залучення інвестицій;
  • господарська діяльність.

«Звичайно, основним завданням будь-якого медзакладу залишається надання медичної допомоги, – говорить профільний заступник міського голови Сергій Дзюба, –  А система фінансування влаштована так, що чим якісніше вони це будуть робити, чим більше пацієнтів їх вибере – тим більше грошей буде отримувати лікарня».

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *