sam_1212-1

Сніг у Ніжині: містян закликають не зволікати з прибиранням

Влада міста та інспекція з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради закликає керівників установ, організацій, орендарів та ПП вчасно організовувати роботи з прибирання прилеглих та закріплених територій від снігу, пише NizhynNews

Зимове прибирання забезпечує нормальний рух пішоходів та транспорту і включає: підмітання та зсув снігу, усунення слизькості, прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень. Підприємства, установи та організації, підприємці та громадяни зобов’язані прибирати прилеглі та закріплені території.

“Керуючись вимогами ст.ст.6.3 , 12.3 та 12.4 Правил благоустрою міста Ніжина, враховуючи зміну погодніх умов – початок снігопадів, просимо вжити вичерпних заходів щодо розчищення прилеглих до ваших об’єктів (домоволодінь) територій від снігу  та протиожеледних заходів.

Особливу увагу просимо звернути на місця постійного пересування людей : тротуари, проїзди та пішохідні доріжки, а також сходи та пандуси, які мають бути обладнані в цей період проти слизьким покриттям”, – йдеться на Офіційному сайті Ніжинської міської ради.

За неприбирання та несвоєчасне прибирання території від снігу та снігового накату до твердого покриття, не посипку інертним матеріалом (піщано-сольовою сумішшю) передбачена адміністративна відповідальність.

При виявленні порушень інспекцією будуть складатись адміністративні протоколи за даний вид правопорушення. Згідно з Правилами благоустрою відповідальність за належний санітарний стан прилеглої території несуть підприємства, установи та організації незалежно від форм власності (посадові особи), підприємці та громадяни – власники, балансоутримувачі, орендарі.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *