IMG_9620

У Ніжині для міської лікарні закуплять ліжка, матраци та дороговартісні операційні столи?

Міський голова провів виїзну нараду в Ніжинській центральній міській лікарні ім. Миколи Галицького

02 листопада міський голова Анатолій Лінник провів виїзну нараду в КНП “Ніжинській центральній міській лікарні ім. Миколи Галицького” із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергієм Дзюбою, директором, головним лікарем КНП “Ніжинської центральної міської лікарні ім. Миколи Галицького” Олександром Костирком та лікарями хірургічного відділення.

Міський голова вивчив матеріально-технічну базу хірургічного відділення, зокрема палати, де перебувають пацієнти та операційний блок.

Анатолій Валерійович надав доручення головному лікарю міської лікарні терміново визначитися із вартістю закупівлі ліжок з матрацами для відділення та подати пропозиції на розгляд сесії міської ради з метою вирішення даної проблеми до кінця року.

Очільник наголосив, що пріоритетним завданням для міської влади на 2020 рік буде придбання дороговартісних операційних столів для хірургічного відділення.

З метою залучання коштів не тільки місцевого бюджету, а й інших джерел фінансування, міський голова Анатолій Лінник наголосив головному лікарю на тому, аби кожен завідувач відділення сформував потребу у забезпеченні новим, сучасном медичним обладнанням.

Начальник сектора взаємодії із засобами
масової інформації (прес-центр)
відділу інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю Ольга Гук

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *