IMG_9653 (1)

Мер Ніжина провів особистий прийом громадян

03 грудня відбувся особистий прийом громадян міським головою Анатолієм Лінником, на якому також були присутні начальник відділу юридично-кадрового забезпечення В’ячеслав Лега, т.в.о.начальника відділу сім’ї та молоді Анна Лисенко, заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Світлана Сіренко, директор КП «СЕЗ» Микола Борисенко, керівник КП «ВУКГ» Владислав Корман, начальник відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади Оксана Лях, начальник сектора державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Світлана Кірсанова, начальник сектора з питань прийому та звернення громадян Ірина Назаріна. На прийомі було 10 заявників.

Ніжинці звернулися до міського голови з різноманітними питаннями, які стосувалися житлово-комунального господарства: про відсутність опалення; про виключення будинку з реєстру речових прав (необхідно звернутися до реєстратора речових прав для узгодження послідовності дій); про отримання довідки про склад сім’ї (необхідно звернутися до служби у справах дітей з заявою про реєстрацію малолітньої дитини в помешканні та збереженні житла за категорійною дитиною); про незгоду з оплатою за вивіз сміття; про неякісне опалення, прохання знизити ціни на електроенергію; про облаштування відбійника біля будинку (надано протокольне доручення управлінню-житлово-комунального господарства та будівництва вивчити питання щодо встановлення обмежувача на перехресті); про освітлення вулиці (вулиця включена до переліку першочерговості вулиць на освітлення, роботи будуть виконані); прохання  про не встановлення баків для сміття на березі річки (надано доручення керівнику КП «ВУКГ» вивчити питання щодо облаштування сміттєвого майданчика та забезпечення благоустрою навколо нього).
Надійшли заяви від жителів міста і стосовно соціального захисту. Просили допомогти у вирішені питання про надання матеріальної допомоги на пічне опалення будинку, про відсутність пільг на проїзд у громадському транспорті інваліда з дитинства; про надання матеріальної допомоги після пожежі. Запропонували заявникам звернутися до сектору звернень громадян та написати заяву на матеріальну комісію про забезпечення дровами для опалення та матеріальну допомогу на лікування.
Міський голова, вислухав мешканців. За результатами прийому громадян, Анатолій Валерійович дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.
Всі звернення, прийняті на усному прийомі знаходяться на особистому контролі міського голови.
Нагадуємо, що прийом міського голови здійснюється за попереднім записом. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 08.00 до 17.00 год. (без обідньої перерви) в кім.№10, площа Івана Франка,1 (тел. 7-11-21).

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *