watermarked - 59ffecdc8ff5e

У Ніжині, на тих, хто викидає сміття на узбіччя дороги, складають адмінпротоколи

08 листопада відбулась робоча нарада з питань благоустрою міста Ніжина під головуванням міського голови Анатолія Лінника

Присутній на нараді головний спеціаліст відділу з благоустрою Юрій Кошель наголосив, що проводяться роботи по встановленню власників домоволодінь по вулиці Борзнянський шлях, вулиці Прилуцькій, які виносять сміття (опале листя з дерев та гілля) на узбіччя дороги та складаються адміністративні протоколи.

Під час обговорення питання щодо укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів з гаражних кооперативів Юрій Кошель доповів, що працівниками відділу з благоустрою проводиться робота по заключенню договорів, складаються протоколи на власників автогаражних кооперативів, але вони їх не сплачують. Потрібно звертатися до суду.

Анатолій Валерійович наголосив, що всі ті заходи, які розроблені по комунальним службам, повинні виконуватися відповідно до запланованих графіків та бути результативними, адже благоустрій міста та комфортне життя громади знаходиться в пріоритеті роботи міської влади.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *