77377109_947544442268398_4993290435293085696_o

Золота осінь до ніжинської малечі завітала

ВІТАЙТЕ! ЗОЛОТОЮ ФЕЄРИЧНОЮ КАЗКОЮ ПОСТАВИЛА ОСІНЬ ОКЛИЧНИЙ ЗНАК В ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»

Золотою казкою з феєричною красою завітала панна Осінь до ДНЗ №13 «Берізка» у середню групу №1 та старшу групу на своє завершальне побачення з талановитою малечею, щирою батьківською родиною, з відданими справі Дошкілля педагогами, професіоналами , творцями , що створили це незабутнє дійство (вихователі Колесник А.В., Божок Т.Г., Гнітій Л.О., Хорешко Н.В.).

Красуня Осінь, гарна Господиня (вихователь Костандова І.В.) запросила дітей на Осінній Карнавал , була приємно здивована віршами, дзвінкоголосими піснями, веселими іграми-забавами, щедрим Покровським ярмарком, веселими неповторними таночками. А діти радісно дарували свої таланти під щирі оплески батьківської родини. Щедрий урожай хліба Осінь зібрала , а на гостину до діток Господиня завітала (вихователь Брикаліна Н.М.) з короваєм та величезною макитрою вареників. Смакуйте малята , веселіше буде свято !

Старша група створила атмосферу затишного , родинного осіннього свята під умілим керівництвом відповідальних вихователів Колесник А.В., Божок Т.Г. . Оплески не вщухали, діти кружляли в танцях, дарували батькам поезії і флешмоб, ярмаркували, обігрували гумористичну сценку і доводили, що українська страва «БОРЩ» – найкраща в усьому світі.
«Свято так не кінчається, а на ньому диво відбувається !» – звучало з вуст улюбленого вихователя. І ось воно – диво: жартівливий танок «Веселі Жабенята», які враз полонили музичну світлицю і вдячних глядачів !

До проведення цих Осінніх Карнавалів доклали неабияких зусиль і старанності окрім вихователів і всі кухарі , помічники вихователів Дворська Н.М., Горна Л.О., вихователь-методист Серга Т.В., інструктор з фізкультури Гавриляко Ю.В. і довели всім, що це справжній дружній колектив однодумців.

Нехай осінні свята несуть нашим діткам і вдячній батьківській родині всі земні щедроти, нехай частіше посміхаються вони .

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *