173283

ЗАГИБЕЛЬ ПІДЛІТКА У ПРИЛУКАХ: ПРІОРИТЕТНА ВЕРСІЯ СЛІДСТВА – ВБИВСТВО

Матір загиблого хлопчика повідомила, що за нею стежать

Вбивство, а не нещасний випадок – такою нині є пріоритетна версія слідства щодо загибелі у Прилуках 14-річного Дениса Чаленка. Про це 7 листопада під час зустрічі з батьками підлітка та громадськістю Прилук заявив заступник голови Нацполіції Максим Цуцкірідзе, повідомляє УНІАН.

За його словами, слідчі дії щодо встановлення обставин загибелі дитини тривають. Тому в рамках кримінального провадження призначено низку експертиз, зокрема судово-медичну (повторна, проводиться у столиці), судово-цитологічну та судово-імунологічну. І для цього потрібен час.

Цуцкірідзе додав, що у пріоритеті правоохоронців є версія про вбивство хлопця, а не нещасний випадок.

Крім того, присутня на зустрічі матір загиблого повідомила, що за нею стежать.

“Якщо є загроза, ми готові надати охорону після офіційної заяви”, – сказав Максим Цуцкірідзе.

7 листопада перед Прилуцьким відділом поліції знову зібралися кількасот людей. Вони вимагають об’єктивного розслідування справи. Поліція запевнила їх, що слідство триває, “але для проведення експертиз має пройти певний термін” – від 7 до 21 дня.

Крім того, 7 листопада у Прилуках готувався слідчий експеримент, аби відтворити обставини трагедії.

“Зокрема ми використаємо технічні засоби контролю, квадрокоптер. Запланована велика кількість допитів тих осіб, які так чи інакше фігурували в житті покійного хлопчика”, – сказав Цуцкірідзе.

До проведення слідчих дій залучені найкращі спеціалісти Нацполіції України, натомість діям місцевих правоохоронців, котрі працювали у кримінальному провадженні, буде надана оцінка.

Нагадаємо, ввечері 29 жовтня 14-річного Дениса Чаленка знайшли мертвим на залізничних коліях у Прилуках. Початково офіційною інформацією ГУ НП в області було те, підліток переходив колію у невстановленому місці, і його збив дизель-потяг сполученням Ніжин – Гребінка. Проте ні батьки, ні громадськість не вірять у цю версію слідства, говорять про убивство і вимагають всебічного розслідування цієї справи.

Крім того, є інформація про погрози підлітку від старших хлопців. У місті відбулися масові акції протесту з вимогами розслідувати справу. Слідство передали до Головного слідчого управління Нацполіції, а також змінили керівника Прилуцького відділу поліції.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *