МІСТ Університетський 02

Естетична модернізація мостів у руках ніжинців

Якщо мрієш про цікавий громадський простір у рідному місті, є два варіанти: запастися терпінням і чекати, поки хтось зробить це за тебе, або ж створити його самотужки. Для тих, хто обрав другий варіант, маємо цікавий матеріал, де пропонуємо взяти участь у голосуванні за проект естетичної модернізації одного із мостів нашого міста.

«Місто – це концентрація інтелекту, розуму, культури, позитивної екології та естетики міського ландшафту, а не тільки виробництва. Мости ж нашого міста – це шлях до його серця», – каже автор ідеї Ігор Шалай.

Шановні ніжинці, розпочалося голосування за проекти громадського бюджету 2020 № 11 та № 12.

Стомлені мости нашого містичного Ніжина чекають Вашої підтримки та участі у їх естетичній модернізації.

«МІСТ УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» №11

(варіант нової назви – Ліцейний)

«МІСТ БАЗАРНИЙ» №12

(варіант нової назви – Батуринський)

Ідея кожного із цих проектів належить команді ініціативних мешканців нашого міста, яким не байдужий розвиток і вигляд Ніжина – депутату міської ради Ігорю Шалаю та архітектору Архітектурної Співавторської Проектної Організації ТОВ “АСПО” м.Ніжин Андрію Воробйову.

Просимо Вас підтримати один із даних проектів. Більш детально ознайомитися із поданими проектами можна на Офіційному сайті Ніжинської міської ради.

Підтримати один із проектів можна заповнивши БЛАНК ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ  ПО ГРОМАДСЬКОМУ БЮДЖЕТУ НА 2020 у ломбарді “Благо”, що на площі І.Франка, а також у міській раді.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НІЖИН  – МІСЦЕ СИЛИ, МІСТО ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *