DSC_0289-1-1024x474

Думка громади та депутатів міськради буде врахована: Валерій Зуб відвідав Ніжин

Валерій Зуб пообіцяв дослухатися думки громади та депутатів міськради щодо фінансування важливих проектів.

25 жовтня народний депутат Валерій Зуб зустрівся у стінах Ніжинської міської ради зі спортивним активом міста. Про це повідомляє сайт Нежатин.

«Зараз формується державний бюджет на 2020 рік, тож важливо зрозуміти потреби Ніжина, як одного з найспортивніших міст України. Є можливість за 2-3 роки підтягнути спортивну галузь міста. Але нам потрібно разом вирішити, які питання є найбільш пріоритетними. Можливо – це будівництво спорткомплексу, чи якийсь інший глобальний проєкт для розвитку спорту. Я відкритий до спілкування і пропозицій», – звернувся до присутніх Валерій Зуб.

Серед найбільш цікавих питань, яке озвучували народному депутатові, було – виділення коштів з держбюджету на соціально-економічний розвиток. Відомо, що в цьому році депутатам-мажоритарникам їх не виділятимуть. Тож у громади виникають побоювання, що залучати кошти на розвиток міста буде складніше.

Натомість Валерій Зуб зазначив, що існує Державний фонд регіонального розвитку і він має вплив на виділення з нього коштів на потреби округу.

«Ті кошти, які раніше з держбюджету виділялись на соціальний розвиток, тепер направлятимуться з Мінфіну напряму в ДФРР, а отже збільшиться фінансування важливих проєктів для громади. Ми разом визначимо, що це буде. Обговорюватиметься це публічно, на сесіях міськради», – висловився народний депутат.

Обговорили присутні також і підняття заробітної плати тренерам. Валерій Зуб зауважив, що неодмінно – питання важливе та попросив підготувати на його ім’я звернення з підписами, яке він у свою чергу передасть на розгляд комітету молоді та спорту.

Звучало прохання до народного обранця і повернути уроки фізкультури в ніжинські школи, а також забезпечити їх спортивним інвентарем: волейбольними та баскетбольними м’ячами, скакалками та ін. Народний депутат підкреслив, що питання актуальне і він готовий посприяти у його вирішенні.

Також Валерій Зуб познайомився зі спортивною гордістю Ніжина – чемпіонами, які здобувають перемоги на всіх рівнях змагань. І підкреслив, що ця зустріч стане першим кроком до співпраці, результатом якої стане розвиток спортивної галузі міста.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *