IMG_8150

Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

10 вересня відбувся особистий прийом громадян міським головою Анатолієм Лінником.

Ніжинці звернулися до міського голови з різноманітними питаннями, які стосувалися житлово-комунального господарства: щодо ремонту будинку (міська рада виділила кошти на ремонт будинку по вул.Шевченка, 101-а при умові співфінансування 80% з міського бюджету та 20% сплачують мешканці будинку. В ході обговорення дійшли до висновку зібрати збори мешканців будинку та надати роз’язнення по сплаті).

Надійшли заяви від жителів міста і стосовно соціального захисту. Просили допомогти у вирішені питання про надання жила ( на квартирному обліку перебуває 2090 громадян, комунальне житло відсутнє); щодо заміни ліжок в ДНЗ №17 (необхідно закупити 30 ліжок, батьки погодились на співфінансування), про фінансування збірки п’єси (запропонували звернутися до експертної ради для затвердження), про неналежну роботу центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та служби у справах дітей, порушення трудових прав прийомної матері.

Міський голова, вислухав мешканців. За результатами прийому громадян, Анатолій Валерійович дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.
Всі звернення, прийняті на усному прийомі знаходяться на особистому контролі міського голови.
Нагадуємо, що прийом міського голови здійснюється за попереднім записом. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 08.00 до 17.00 год. (без обідньої перерви) в кім.№10, площа Івана Франка,1 (тел. 7-11-21).
начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю А.Шведун

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *