1500x500

Депутати міської ради не дозволили продати залізничну колію у Ніжині

29 серпня під час розгляду проекту рішення Про приватизацію частин залізничної колії за адресою вул..Прилуцька, 89 А, переданих в оренду  Товариству з обмеженою відповідальністю «Баришівська зернова компанія» шляхом викупу, інформує Nizhyn News.com

Дане питання вже вдруге викликає у депутатів шквал критики, зумовленої непорозуміннями між тими, хто виступає «за» приватизацію та тими, хто «проти».

На засіданні був присутній і представник компанії, що планує приватизувати колії – це Товариством з обмеженою відповідальністю «Баришівська зернова компанія».

Метою прийняття рішення є активізація приватизації та збільшення надходження коштів від продажу об’єктів комунальної власності до міського бюджету, зменшення витрат на утримання та оптимізація структури комунальної власності.

Депутати, які вважать за доцільне дозволити приватизацію даного об’єкту посилаються на підтримку розвитку підприємництва та бізнесу у Ніжині. Адже дане товариство сплачує чи не найбільшу суму пайової участі, забезпечуючи робочими місцями не тільки ніжинців, а й жителів інших регіонів України. До того ж, що не менш важливо, на чому і наголосив представник Баришівської зернової компанії – товариство є орендарем даної частини колії і задля належного функціонування їх, підтримує колії у належному робочому стані за власний кошт.

Міський голова Анатолій Лінник наголосив на тому, що підтримка розвитку підприємництва та бізнесу у місті є пріоритетом роботи міської влади. А якщо міська влада не йтиме на співпрацю із підприємцями, то який же тоді інвестор захоче йти до містка.

Інша ж сторона депутатського корпусу виступила проти надання у приватні руки такого важливого стратегічного об’єкту, аргументуючи це тим, що оренда наповнює міський бюджет щорічно на 150 тисяч гривень. А в умовах приватизації мова йде лише про разове надходження у сумі – 300 тисяч.

Своє волевиявлення депутати в решті зробили і у підсумку голосування рішення про приватизацію залізничної колії шляхом викупу було не прийнято.

Про те, на голосування було винесена пропозиція про проведення експертної оцінки об’єкту аби визначитися із реальною вартістю майна. Адже наразі орієнтована вартість може сягати 2 мільйонів. Тож, депутати пристали на таку пропозицію і проголосували «за» те, аби визначити скільки ж місто реально може отримати від продажу цієї частини колії.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *