IMG_0513

У Ніжині відбулося урочисте відкриття пам’ятника “Борцям за Незалежність”. ФОТО

Пам’ятник «Борцям за Незалежність» відкрили у Ніжині на День Незалежності Украни.

Зокрема, сьогодні, 24 серпня, відбулися урочистості з нагоди відкриття пам’ятника «Борцям за Незалежність» у парку Незалежності.

Автор ідеї зазначив, що кожен елемент композиції – символічний. Мовляв, це нагадування про події, що пробудили українців до боротьби і народили справжню українську націю.

Читати по темі: День Незалежності у Ніжині: відеоогляд відкриття пам’ятника

На відкриття пам’ятника у невеличкому парку зібралися сотні ніжинців: громадські активісти, військові та бійці добровольчих батальйонів, представники міської влади, зокрема міський голова Анатолій Лінник, рідні та близькі загиблих та небайдужі жителі та гості нашого міста.

Виступаючи на відкритті пам’ятника “Борцям за незалежність”, міський голова Анатолій Лінник підкреслив,  що війна в Україні триває не тільки на зовнішньому, але і на внутрішньому фронті. За його словами, ворог хоче забрати в України все здобуте, прикриваючись різними розмовами про права людини. Крім того, він висловив надію, що Україна знову стане цілісною державою.

Кожен з тих, хто мав слово на заході, наголошував на мужності Героїв, які відали своє життя в ім’я кращого майбутнього України та зробили акцент на патріотизмі бійців, котрі захищають територіальну цілісність та незалежність України.

Біля  пам’ятника була проведена молебень та освячення пам’ятника, після чого всі бажаючі могли вклонитися борця, що поклали своє життя за незалежність нашої держави – відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника.

Вікторія Коломійченко, фото автора

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *