IMG_0028

Ніжинці урочисто відзначили День Державного Прапора України. Фото

23 серпня, у переддень Дня Незалежності України, під час відзначення Дня Державного Прапора України, на центральній площі Ніжина біля будинку Ніжинської міської ради відбулося святкове дійство та урочиста церемонія підняття Державного Прапора України за участі міського голови Анатолія Лінника, представників влади, працівників організацій та установ Ніжина. До заходу приєдналися і жителі та гості нашого міста.

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять вісім років назад.

Цього дня на головній площі Ніжина відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та загальноміська акція «Спільне виконання гімну України» за участю громадськості.

Під звучання Гімну України право підняти прапор надали міському голові Анатолію Ліннику.

У своєму вітальному зверненні до громади Ніжина міський голова Анатолій Лінник привітав всіх присутніх із Днем Державного Прапора: «Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, рідного краю. Проте незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо – всіх українців об’єднала єдина держава, єдина любов до України, яка живе в наших серцях. Усе, чим багата Україна і наш Ніжин, складається із щоденної праці, знань і талантів кожного з нас. Я щиро дякую кожному за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій  нашого міста, краю, а значить, держави в цілому. Зі святами вас! Добра Вам і душевного затишку!»

В ході відзначення Дня Державного Прапора України на центральній площі міста відбулася акція «Я громадянин України» з урочистим врученням паспортів юним ніжинцям, які цього дня отримали із рук міського голови паспорти громадянина України.

До того, за високий професіоналізм у виконанні службових обов’язків від виконавчого комітету Ніжинської міської ради нагородили грамотами рятівників Ніжинської ДПРЧ 16.

Насамкінець усіх учасників святкового мітингу запросили покласти квіти до Пам’ятного знаку «Герої не вмирають».

Вікторія Коломійченко, фото автора

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *