2007201_shkola2

Чи встигне ніжинська 10 школа розпочати навчальний процес вчасно?

Поділитися

Чи почнуть навчання учні ніжинської ЗОШ №10 в стінах своєї рідної школи?

Це питання хвилює батьків, учнів та педагогів навчального закладу. Адже у школі активно йдуть роботи по тепломодернізації і наразі ці роботи далекі до завершення.

Батьки повідомляють у соцмережах про те, що деякі класні керівники вже почати ставити до відома своїх учнів про те, що нібито цього року навчальний процес школярі цієї школи розпочнуть у іншому навчальному закладі. Мовляв, прийняти учнів готується Ніжинська ЗОШ №3, проте лише на другу зміну. До того ж, повідомлялося і про те, аби розпочати навчальний процес у стінах НДУ або ж проводити його дистанційно. Як зазначали вчителі цієї школи – планується перенесення навчального процесу до іншого закладу на 1,5-2 місяці. І навіть якщо навчання перенесуть до іншого навчально закладу, вчитимуть дітей вчителі ЗОШ №10.

Зрозуміло, що жоден із варіантів ні батьків, ні учнів ні педагогів не влаштовує. Адже перенесення навчального процесу до будь-якого іншого закладу вплине на робочий день як батьків так і дітей. Адже учні мають гуртки, які відвідують після уроків. Менші ж школярі вже привчилися самостійно зі школи діставатися додому. Звичайно ж, що до іншого закладу батькам доведеться самостійно доставляти до школи та забирати дітей.

Раніше ми писали: Почалися роботи по тепломодернізації Ніжинської ЗОШ № 10

Аби дізнатися, чого чекати учням школи, журналісти звернулися до начальника управління освіти Станіслава Крапивянського, який пояснив, що на даний момент головним критерієм початку навчального процесу у стінах Ніжинської ЗОШ №10 є повноцінне функціонування опалювальної системи. І якщо опалення запустять до початку навчального року, учні зможуть розпочати навчальний рік у своїй школі.

Як зауважив Станіслав Миколайович, роботи у даному напрямку активно тривають, ще є два тижні, і цього часу достатньо. Про те, і варіанти для перенесення навчання до інших закладів також не відкидаються.

Про те, каже начальник управління освіти, це лише для того, аби перестрахуватися. На даний момент робиться все для того, аби діти навчалися саме у своїй школі.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *