Screenshot_1-7

Благодійний розпродаж авторських робіт для хворого хлопчика із Ніжина

Нещодавно до спільности користувачів Фейсбук звернувся Микола Папуча викладач Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з закликом допомогти колезі врятувати життя та здоров’я маленького сина.

Тетяна Здоровець, викладачка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя сама виховує 10-річного сина Нікіту. Дитину спіткала страшна хвороба мезобластична нефрома правої нирки (тобто рак). За словами Миколи Папучі одинока мама просто не має коштів аби врятувати життя свого єдиного сина!

Ніжинка Оксана Багмет, яка являється матір’ю трьох чудових дітей та у вільний час займається малюванням, вирішила підтримати Тетяну Здоровець та її сина у скрутну хвилину.
За словами самої Оксани добрим прикладом для неї стала ще одна ніжинська майстриня Юлія Дядюн, яка займається виготовленням дитячих прикрас й нещодавно влаштувала благодійний розпродаж на підтримку важкохворої дитини!
Тому Оксана Багмет підтримала благородну ініціативу та організувати розпродаж власних картин на підтримку 10-річного ніжинського хлопчика Нікіти.
“Пропоную всім небайдужим придбати картини та підтримати маленького Нікіту. Всі отримані за картини кошти будуть перераховані на підтримку хлопчика”, – розповіла Оксана журналістам сайту “Нежатин”.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *