calir-slp

На Чернігівщину йде аномальна спека і грозові фронти: прогноз погоди на тиждень

Після комфортних по погоді вихідних наступного робочого тижня в Україну повернеться аномальна спека, що атакувала Україну і Європу в кінці липня.

Так, в деяких областях температура повітря прогріється до +36 в тіні.

У той же час, атмосферні фронти, які знаходяться в безпосередній близькості від України, будуть точково заливати раптовими рясними грозовими дощами.

Згідно з даними Гідрометцентру України, у понеділок, 12 серпня, в Україні очікується суха сонячна погода без опадів. А температура повітря почне розжарюватися.

Стовпчики термометра піднімуться на 2-3 градуси в усіх областях і досягнуть +28 +32 спеки. У вівторок, 13 серпня, в Україні буде як і раніше жарко – до + 30-32. Однак розпечені повітряні маси зіткнуться з прохолодним повітрям з півночі, що спричинить за собою утворення грозового фронту, який накриє половину України, зокрема західні, центральні та північні області.

У середу, 14 серпня, на Чернігівщині трохи похолодає. Стовпчики термометра поповзуть вниз на 1-2 градуси, однак в цілому буде як і раніше жарко до + 29-31. Атмосферний фронт з грозами просунеться в центральні і північно-східні регіони.

У четвер, 15 серпня, встановиться суха сонячна погода.

У п’ятницю, 16 серпня, літня спеку стихне. Температура повітря буде + 23-27.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *