66721404_2280420558841959_1430308041818898432_o

У міськраді із ювілеєм вітали почесного пасічника України

ПОЧЕСНИЙ ПАСІЧНИК УКРАЇНИ СВЯТКУЄ ЮВІЛЕЙ!

Петро Іванович Балаш, голова громадської організації «Бджолярі Ніжинщини», Почесний пасічник України, Почесний апітерапевт України, член ради Спілки пасічників України, член Громадської ради при виконавчому комітеті Ніжинської міської ради 12 липня святкує 70-річний ювілей, повідомляє Ніжинська міська газета “Вісті”

Понад 40 років Петро Іванович в царині бджільництва та вже 10 років згуртовує біля себе шанувальників цієї непростої та потрібної справи. Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим, який і є наш ювіляр.

Тож у Ваш святковий день, шановний ювіляре, всією редакцією газети “ВІСТІ” вітаємо Вас та бажаємо, щоб Ваше життя було багатим на щастя, добро, а доля стелилася барвистим рушничком достатку, родинного тепла і благодаті. Плідної Вам праці, щедрого медозбору, хай здійснюються Ваші мрії і надії, а на столі, щоб завжди був мед, як символ благополуччя і здоров’я!

Цього дня долучилися до вітаннь і в міській раді – Петру Івановичу вручено Почесну грамоту міського голови. Приймав ювіляр вітання і від Громадської ради, Ніжинської районної ради, Ніжинського Територіального Центру соціального обслуговування, міської організації ветеранів України.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *