66715752_859675011055342_3225845336392073216_n

Бал Бантика для ніжинської малечі

11 липня в ДНЗ №13 «Берізка» незвичайний день, наповнений сонячними емоціями не дивлячись на погоду, піднесенням, особливою радістю, сьогодні День Бантика… 

Існує повір’я у нас, українців, що все до чого торкається Душа, що вона робить, має робити з Любов’ю або взагалі не робити… Це напряму стосується творчих працівників нашого дошкільного закладу, зокрема, незвичайного вихователя з високим почуттям відповідальності, умінням створити і організувати колег, батьків, діток, надихнути до проведення ось такого творчого Дня.

Ви не помилилися в здогадках – мова йде про молоду талановиту виховательку Колесник А.В. Сьогодні вона господиня Балу з святковими канделябрами в руках, чарівна ведуча Свята.

Діти і колеги в захваті. Їх постійно очікували яскраві пригоди Бантика – головного героя Балу. Були цікаві конкурси, практичні завдання, ігри на створення суконь з бантиками, зачісок для дівчаток і улюблених ляльок, презентація «Ательє мод» його Величності Бантика…

Кожен малюк – чи то хлопчик, чи то дівчинка, мали можливість довести, що їх Бант чи Бантик найкращий, найвишуканіший, найяскравіший , най – най – най! Лунала музика, дитячий сміх, щира радість і тепло на душі у кожного вихователя причетного до цього дійства – Брикаліної Н.М., Федорової О.О., Мошко О.М., Гавриляко Ю.В. , які подарували щиру любов малюкам і незабутні враження.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *