dytyachyj-sadok

Проблеми та потреби ніжинських дитсадків обговорили у міськраді

09 липня відбулось заслуховування звітів керівників дошкільних навчальних закладів, керівника дошкільного навчального закладу Кунашівського старостинського округу та керівників позашкільної освіти по результатам діяльності І півріччя 2019 року.

На початку заслуховування начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський ознайомив з фінансуванням та потребою освтніх закладів. Начальник фінансового управління Людмила Писаренко зазначила, що з міського бюджету в цілому на освітні потреби виділено 199 млн. 99 тис. грн.

Директори дошкільних навчальних закладів звітували про фінансову діяльність та ефективне використання наявних фінансових ресурсів на 2019 рік закладів, економію бюджетних коштів на їх утримання та підвищення ефективності використання енергоносіїв (встановлення приладів обліку води, електроенергії та перехід на енергозберігаючі лампи, а також додаткове встановлення бойлерів в групах).
В ході засідання також були обговорені такі питання, як наповнюваність груп, кількість дітей, які випустились в цьому навчальному році та кількість заяв, що надійшли від батьків до зарахування в заклад.
Результати заслуховування даних звітів дають змогу провести розрахунки можливих змін в доходній та видатковій частинах місцевих бюджетах у поточному році та при плануванні бюджету на наступний рік.
Всі протокольні доручення, які були надані очільником міста будуть враховані в подальшій роботі як управління освіти так і дошкільних закладів.

Підвівши підсумки та обговоривши потреби закладів, Анатолій Валерійович зазначив, що з 15 серпня і до 31 серпня включно особисто перевірить готовність закладів до нового навчального року .

Начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський відзначив, що спостерігається тенденція до зменшення кількості працівників вищеперерахованих закладів. Так, в садочках, порівняно з минулим роком, тепер працює менше на 3 особи, у позашкіллі – менше на 2 і у спортивних закладах – менше на 1, повідомляє mynizhyn.com

Також зазначили, що  по семи садочках Ніжина є перевитрати за рік у сумі 2,7 мільйона гривень.

Обговорили можливість скоротити деякі гуртки через дефіцит коштів. Є гуртки, які дублюються (в ДБЮ та СЮТ). Дійшли згоди, що потрібно визначити оптимальну кількість гуртків на ті кошти, які наявні.

Було зазначено, що по ДНЗ додаткова потреба до кінця року складає 3,7 млн. грн., тобто не вистачає лімітів на 2 місяці. По позашкіллям – вистачає на рік, а на ДЮСШ є потреба виділення коштів на 1 місяць.

Керівництво дошкільних закладів звітувало про наповнюваність груп, відвідуваність, перспективи та проблемні питання. Щодо останніх, то в ДНЗ №1 потрібно провести утеплення, ДНЗ №2 займається реставрацією фасаду (а потрібно ще привести до ладу дах), керівництво садочка № 7 просить замінити асфальтне покриття біля будівлі, ДНЗ №9 – замінити вікна та фундамент, ДНЗ №12 потребує в заміні каналізації, персонал садочка №13 висловив потребу в заміні 14 міжкімнатних та двох вхідних дверей, ДНЗ № 23 хвилює температурний режим між першим та другим поверхом їхньої будівлі.
Міський голова А. Лінник наголосив, що це перша такого роду відкрита нарада, де всі присутні почули та обговорили проблематику дошкільних та позашкільних закладів.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *