novyj-risunok_5cb80977be177

Із території ніжинського базару зникнуть пам’ятки архітектури?

25 червня у малій залі міської ради відбулося засідання містобудівної ради під головуванням начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора Вікторії Мироненко.

Під час розгляду «різного» було розглянуто питання директора комунального ринку Юлії Галіч, щодо виведення 3 споруд з пам’яток архітектури місцевого значення, які знаходяться на території ринку.

Юлія Вікторівна доповіла, що є комплекс магазинів з юридичною адресою вул.Московська,1 (корп.11, 22, 26), які перебувають в дуже аварійному стані. Для попередження надзвичайної ситуації та обвалу деяких стін даних будівель необхідно їх виключити з пам’яток архітектури (дані будівлі знаходяться всередині ринку).

Головний спеціаліст управління культури і туризму Олександра Сімкіна пояснила, що необхідне клопотання сесії міської ради до департаменту культури і туризму, національностей та релігії Чернігівської ОДА, щодо розгляду даного питання на своїй координаційній раді та надання висновку до Міністерства культури про виведення даних об’єктів з пам’яток архітектури.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *