10062019_osvita4

Ніжин зібрав 150 учасників проекту “Відкривай Україну”. Було хайпово!

8 червня до Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя з’їхалися учасники освітнього проекту “Відкривай Україну” для того, щоб вражати, дивувати та боротися за звання найкращого проекту своєї області та можливість потрапити до Фіналу проекту, який відбудеться у Києві.

 

На фестивалі освітніх інновацій «Освітній хайп» презентували проекти культурного та соціального напрямків учасників освітнього проекту “Відкривай Україну”. Даний проект вже четвертий рік навчає школярів 7-11 класів змінювати міста.

10 команд учнівської молоді (а це більше 150 учасників) з Чернігівщини та Сумщини завітали на фестиваль до Ніжина.

Експерти, волонтери, місцева молодь та освітяни, інноваційні організації та заклади освіти працювали більше 6 годин поспіль на локаціях проектів, виставки учнівських проектів, експозиції освітніх ініціатив та інновацій, світового кафе та панельної дискусії.

А бібліотекарі Ніжинської центральної міської бібліотеки організували для учасників квест “Цілі сталого розвитку” (Global Goals).

Глобальні Цілі сталого розвитку були затверджені у 2015 році на саміті ООН з питань сталого розвитку. «Цілі сталого розвитку» — ключові напрямки розвитку країн. ЦСР нараховують 17 Глобальних цілей, яким відповідають 169 завдань.

Квест мав освітню мету, а саме: ознайомив учасників з завданнями ЦСР через активні вправи.

Джерело:mynizhyn.com 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *