IMG_0817

Ніжинський міський голова провів особистий прийом громадян

11 червня відбувся особистий прийом громадян міським головою Анатолієм Лінником на якому також були присутні начальник відділу юридично-кадрового забезпечення В’ячеслав Лега, начальник сектора діловодства, обліку та контролю відділу з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян Тетяна Шкляр, начальник відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади Оксана Лях, директор КП «СЕЗ» Микола Борисенко, директор ніжинського РЕМу Володимир Самсоненко та начальник сектора з питань прийому та звернення громадян Ірина Назаріна.

На прийомі було 6 заявників.

Ніжинці звернулися до міського голови з різноманітними питаннями, які стосувалися житлово-комунального господарства:

  • про відключення від опалення (КП «СЕЗ» проведе відповідні роботи щодо відключення однієї квартири від опалення у зв’язку з проблемним мешканцем та підключить всіх інших жильців будинку до системи централізованого теплопостачання);
  • про відключення від світла та скарга на працівників РЕМу (мешканці декількох будинків скаржились про відключення від електропостачання без попередження та на працівницю абонентського відділу) – в свою чергу, керівник Ніжинського РЕМу Володимир Самсоненко, приніс вибачення за грубе поводження працівника даного підприємтсва та наголосив, що вжиті всі методи впливи на робітню;
  • про створення ОСББ (пояснили норму закону відповідно до якої необхідно утворити ОСББ або обрати управительську компанію, яка буде надавати послуги до 2020 року).

Надійшли заяви від жителів міста і стосовно соціального захисту. Просили допомогти у вирішені питання щодо надання житла (порадили запросити всіх родичів заявника та домовитись, щодо оформлення документів на право власності на будинок для прописки); про призначення субсидії (порадили повторно звернутись заявнику і написати відповідну заяву про призначення субсидії).

Міський голова, вислухав мешканців. За результатами прийому громадян, Анатолій Валерійович дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.

Всі звернення, прийняті на усному прийомі знаходяться на особистому контролі міського голови.

Нагадуємо, що прийом міського голови здійснюється за попереднім записом. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 08.00 до 17.00 год. (без обідньої перерви) в кім.№10, площа Івана Франка,1 (тел. 7-11-21).

начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю Ніжинської міської ради А.Шведун

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *