591bf2fd04249

Ніжинці мають право скористатися урядовою «гарячою лінією», однак не всі про це знають

В українців є можливість зателефонувати в уряд на «гарячу» лінію.

Громадяни України мають право зателефонувати на урядову «гарячу лінію», щоб вирішити ту чи іншу проблему і тим самим удосконалити роботу органу виконавчої влади, інформує Ukr.Media.

Всі звернення приймаються співробітниками Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.

Після цього вони надсилаються органам виконавчої влади, залежно від їх компетенції або Секретаріату Кабміну для вирішення та надання відповідних роз’яснень.

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово. Дзвінки на неї з мережі фіксованого зв’язку «Укртелеком», а також мобільних операторів «Київстар», «Vodafone Україна», lifecell є безкоштовними.

Громадяни України, які перебувають за кордоном можуть зателефонувати за номером: +38 (044) 284-19-15.

Оплата зв’язку здійснюється за тарифами відповідного оператора зв’язку.

Раніше стало відомо, що Міністерство соціальної політики за підтримки Світового Банку запровадило «гарячу лінію» з питань порушення надання соціальної допомоги.

З початку жовтня за безкоштовним телефоном 0 800 50 2757 можна повідомити про факти порушень, корупції і незаконного надання соціальної підтримки з боку посадових осіб, відповідальних за її призначення.

«Гаряча лінія» функціонує в рамках проекту «Справедлива підтримка». Він реалізується Міністерством соцполітики і Світовим банком. Його головна мета — ввести в Україні ефективні механізми контролю під час надання соціальної підтримки.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *