60357970_2039585046168018_8172246089001336832_o

Ніжинські рятувальники навчали лісівників протипожежній безпеці

Щороку у весняно-літній період загроза виникнення пожеж постає з новою силою. Тож сьогодні на території Коляжинського, Мринського та Вертіївського лісництв спільно із ДСНС були проведені навчання з пожежної безпеки.

Говорили про правила розведення багаття у лісі, про небезпеку, яка може виникнути, якщо його не доглядати. Окремо наголосили на правильному порядку тушіння вогню.
Рятувальники роз’яснили основні вимоги з питань пожежної безпеки, навели приклади масштабних пожеж та причини їх виникнення.

Лісівники в свою чергу розповіли про комплекс заходів та засобів, з якими працює підприємство, для недопущення та гасіння лісових пожеж.

«У кожному лісництві є пункти зберігання пожежного інвентарю, автомобілі, цілодобово чергують відповідальні особи, одним словом, ми маємо все необхідне, щоб вчасно виїхати і локалізувати пожежу», – наголосив директор ДП «Ніжинський лісгосп» Юрій Болоховець.

Тож у цьому напрямку команда лісівників працює згуртовано і відповідально, регулярно проводиться робота по навчанню колективу, активна співпраця з ДСНС, і як результат – швидка реакція, злагоджені дії і мінімізація лісових пожеж!

 

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *