46520457_1955519941181448_165920556649021440_o

Як посвітлішав Ніжин після 2014 року

Поділитися

Протягом останніх чотирьох років у місті були проведені роботи по заміні старих ламп вуличного освітлення на нові світильники на основі LED-технологій. Нове освітлення було встановлено не тільки на центральних вулицях нашого міста, а й на прилеглих.

Ніжин, листопад, 2018

Вуличне освітлення міста в пріоритеті роботи міської влади, адже, як неодноразово наголошували і працівники КП “ВУКГ” і, що головне, працівники поліції, із появою у місті повноцінного освітлення, у Ніжині значно знизився рівень хуліганства та злочинності.

Ніжинці вже звикли до того, що в темний час доби можуть пересуватися по місту без ліхтарика у руках, як це було до 2014 року. Коли, аби дістатися до зупинки автобуса о 3 годині ранку потрібно було екіпірувати себе засобами освітлення шляху. А вуличне освітлення у місті забезпечувалося погодинно у вечері та зранку. І тоді, навіть із освітленням центральних вулиць були проблеми, не говорячи про віддалені від центру міста території.

Відео 2013 року:

Для нашого міста вуличне освітлення є важливим, адже більша половина жителів міста щодня виїжджає до Києва на роботу. В той же час, і вечірнє освітлення вулиць є не менш важливим, особливо взимку, коли о четвертій годині вечора вже темно, а ніжинці ще на роботі.

Починаючи із 2015 року і до цього часу у Ніжині продовжують проводитися роботи по облаштування нових ліній електропередачі, із встановленим світлодіодних ліхтарів.

Вже за два роки можна було бачити результат наполегливої праці влади міста в цьому напрямку.

На початку 2017 року під час засідання комісії по контролю за освітленням вулиць міста за участю міського голови Анатолія Лінника начальник КП «ВУКГ» Владислав Корман  представив презентацію, де висвітлено ефективну роботу КП «ВУКГ» по освітленню вулиць міста.

І, що головне, Ніжин забезпечений вуличним освітленням всю темну пору доби, не зважаючи на те, який це період – літній, коли потрібно освітлювати досить короткий період доби, чи зимовий – коли освітлювати місто потрібно більше 12 годин на добу.

РОБОТИ ПО ОСВІТЛЕННЮ ВУЛИЦЬ ЩОТИЖНЯ ВИСВІТЛЮЮТЬСЯ НА САЙТІ unenizh.org.ua 

фото Денис Скорохор

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *