images_cms-image-000046546

Незабаром у Ніжині висадять майже півтисячі дерев. Вже відомо – які і де

У місті незабаром розпочнеться весняна планова висадка дерев. Відповідний проект рішення Про затвердження схеми саджання дерев в м. Ніжин  розміщено на Офіційному сайті Ніжинської міської ради.

Згідно проекту, 497 дерев, а саме лип, кленів та ялин, висадять на території ніжинської територіальної громади.

Із них, 230 дерев  – на  території закладів управління освіти, у місцях визначених керівниками навчальних закладів.

Решту, 267 –  по вул. Батюка, 13 (розміщений сквер імені Богдана Хмельницького); вул. Шевченка, 97 «к» (розміщений сквер «Афганців»); вул. Воздвиженська, 11 (розміщений сквер «Театральний»); площа М. Заньковецької, 3 (розміщений сквер імені Марії Заньковецької); вул. Шевченка від № 74 до № 116; вул. Незалежності від перехрестя з вул. Ватутіна до № 21 (непарна сторона).

«Ми намагаємося зробити все для того, щоб наш Ніжин був гарним, щоб у місті росло багато дерев. Цієї весни для Ніжина буде досить велика весняна висадка дерев. Минулої осені у Ніжині було висаджено 150 катальп», – зазначив міський голова Анатолій Лінник.

Нагадаємо, що в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», за підтримки нашого земляка, депутата Київради Олександра Харченка, у Ніжині було висаджено 150 саджанців катальп у сквері ім.Ю.Лисянського, сквері Кониського, парку Чорнобильців, по вул.Московська та вул.Набережна.

Раніше ми писали: У Ніжині висадили 150 саджанців катальпи

«Намагаємося оновити асортимент дерев, щоб у Ніжині не росли лише каштани та тополі, адже знаємо, що каштан вражається каштановою міллю, тополя є алергеном. Тобто ми намагаємось відходити від стереотипів і садити нові види, які більш стійкі до задимленості та загазованості повітря. Дерева висадять в тому числі й там, де ці насадження були знищені людьми, або заїжджені автомобілями. Шкода, що вандали знищують зелені насадження, але ми сподіваємось на свідомих ніжинців, які допомагатимуть нам оберігати насадження», – наголошує очільик міста.

Раніше ми писали: Ніжинські школярі долучилися до акції “Посади дерево миру”

СХЕМИ ВЕСНЯНОЇ ВИСАДКИ ДЕРЕВ У НІЖИНІ

 

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *