5c90b363ed283

ЧИМ ХВАЛИЛИСЯ У НІЖИНІ ПЕРЕД ГОСТЯМИ З ЧЕРНІГОВА. ВІДЕО

Ніжин славиться своїми навчальними закладами та талановитою молоддю. Студенти відіграють важливу роль у розвитку міста.

В рамках прес-туру до Ніжина чернігівські журналісти дізналися про те, що міська рада приняла рішення створити Комунальний заклад Молодіжний центр.

Такий заклад є чудовим середовищем для творчого розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення та закріплення лідерських якостей, які допоможуть реалізувати себе в майбутньому. Принаймні, так переконана влада Ніжина.

Окрім молодіжних перспектив, в місті добре розвивається Центр Первинної Медичної допомоги, яка складає 9 амбулаторії сучасної сімейної медицини, вони оснащенні всіма необхідними приладами та надають можливість для містян, отримати медичну консультацію лікаря та пройти процедури у фізкабінеті прямо на місці.

Ще однією родзинкою Ніжина є дитяча хореографічна школа. Директор закладу Галина Тимошенко провела екскурсію школою та розказала про народний музей українського старовинного костюму та побуту, який був створений на базі школи. Музей дає змогу поринути в атмосферу минулих століть, тут представлено цікаві та рідкісні експонати.

Ніжинська молодь бере активну участь у громадському житті міста. Молоді люди мають багато цікавих проектів та ідей, які допомагають розвитку громади.

Детальніше у сюжеті

Чим хвалилися у Ніжині перед гостями з Чернігова

Чим хвалилися у Ніжині перед гостями з Чернігова

Опубліковано Високий Вал / VAL.UA / Новини Чернігова Вівторок, 19 березня 2019 р.

Джерело: val.ua

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *