IMG_0826

Ніжинських комунальників привітали із професійним святом

20 березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Напередодні, 15 березня, у Ніжинському Будинку дітей та юнацтва відбулись урочистості, головними героями яких стали працівники комунальної сфери. Саме цим людям, які щодня піклуються про забезпечення комфортних умов ніжинців, були присвячені привітання та святковий концерт.
З Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення вітали міський голова Анатолій Лінник, перший заступник міського голови Григорій Олійник, депутат міської ради Ірина Онокало, помічник Народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат.
Міський голова Анатолій Лінник привітав працівників комунальної сфери з професійним святом, побажав всім міцного здоров’я, добра, благополуччя та подякував за їх нелегку, але таку потрібну працю: «Своєю нелегкою роботою Ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я. Саме Ви розпочинаєте свій робочий день в той час, коли більшість містян ще навіть не прокинулись. Дякуємо за високий професіоналізм, любов до своєї роботи та відповідальне ставлення до завдань. Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань». Також Анатолій Валерійович виконав почесну місію урочистого вручення грамоти Кабінету Міністрів України начальнику комунального підприємства “Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства” Петру Лабузькому.
З нагоди свята кращих працівників комунальної сфери нагородили грамотами та подяками міського голови, а молоді таланти Ніжина привітали комунальників святковим концертом.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *