1543582513_917866

Ощадбанк закликав субсидіантів реєструватися для видачі субсидій грошима

Державний банк звернувся до субсидіантів не пенсійного віку з проханням відкрити рахунки.

З вівторка, 12 березня 2019 року громадяни працездатного віку, які мають право на субсидію, зможуть отримувати її в готівковому вигляді у державному банку «Ощадбанк», інформує Ukr.Media.

Для отримання грошей їм необхідно буде зареєструватися на офіційному сайті або за допомогою телефонного дзвінка в контакт-центр «Ощадбанку».

Про це повідомляє прес-служба державного банку.

Субсидіант буде внесений у систему грошових переказів «Швидка копійка», йому буде відкрито рахунок, на який в подальшому будуть нараховувати субсидію.

Якщо ж субсидіант є пенсіонером і клієнтом «Ощадбанку», то субсидія буде нараховуватися на поточний пенсійний рахунок і пенсійну картку.

У банку уточнили, що субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватися для отримання субсидії. Вони отримають субсидію разом з пенсією через поштового оператора «Укрпошта» або на банківський пенсійний рахунок.

На початку лютого Пенсійний фонд України розпочав роботу над виконанням завдань, які пов’язані з монетизацією субсидій.

Мова йде про надання субсидій пенсіонерам прямо на рахунок для пенсійних виплат. Дана ініціатива була запропонована раніше в уряді, мета – полегшити процедуру отримання монетизованих субсидій для окремих категорій громадян.

У лютому президент Порошенко повідомив, що з 1 березня 2019 року більшості українських пенсіонерів почнуть надавати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг разом з пенсіями. Він зазначив, що середня монетизована субсидія становитиме 1681 гривень.

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко заявив, що основна категорія одержувачів субсидій – це пенсіонери. Вони складають майже 79% від загальної кількості субсидиантов.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *