b7296773

Ніжин 2026: бачення розвитку нашого міста на наступні сім років

Бачення Ніжина на наступні сім років

В Ніжині команда однодумців неодноразово збирадася в стінах виконавчого комітету, аби аналізувати та розробляти стратегію розвитку міста, в якому буде комфортно жити, навчатись та працювати.

Так само, як людина живе без цілі, мети в житті, те саме відбувається з містом, коли воно живе без стратегії.

Стратегія потрібна для того, щоб концентрувати ресурси на те, що важливо, витрачати їх на те, що потрібно містянам. Завдання стратегії: почути людей, зібрати банк ідей, проблем, які заважають їм жити щасливо в місті. Нагенерувати проекти, план дій із реалізації стратегії. І потім контролювати міську владу та політиків, щоб вони рухались в напрямку досягнення цих цілей, повідомляє Nizhynnews

Об’єднуючи зусилля мешканців, влади та бізнесу Ніжина, щоб почути думки людей, справжніх патріотів рідного міста, щодо перспектив подальшого розвитку Ніжина, міська влада організовувала зустрічі усіх активних громадян нашого міста.

12 березня у великій залі виконавчого комітету за участі міського голови Анатолія Лінника відбулося чергове засідання з розробки Стратегії розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади. Засідання відбулося за підтримки модератора Володимира Бойка.

На початку заходу Анатолій Валерійович подякував всім, хто брав участь у розробці Стратегії розвитку міста, зазначивши, що результати заходів об’єднали інтелектуальний потенціал та спрямували енергію міських громадських активістів, політиків, управлінців та підприємців на спільну розробку бачення майбутнього Ніжина.

Міський голова ознайомив присутніх з баченням Стратегії, яке було сформовано на попередньому засіданні.

Проте учасниками робочої групи були внесені корективи, в результаті чого Ніжин отримав напрямок бачення розвитку міста на наступні сім років: «Ніжин – історична та культурна перлина Українського Полісся, овіяна гоголівською містикою. Приязна для інновацій та бізнесу, комфортна, безпечна,  дружня до довкілля громада із сучасною сферою послуг та промисловістю, потужний транспортно-логістичний вузол.  Університетське місто якісної освіти, спортивних звитяг, одне із семи чудес України».

Це тільки напрацювання робочої групи, до якого можливо вносити зміни, яке пройде громадське обговорення і після чого буде затверджене рішенням сесії міської ради.

Нагадаємо, що стратегія розробляється на 7 років і забезпечує прозору конкуренцію за місцеві ресурси, дає переваги при залученні інвестицій та підкреслює позитивний імідж територіальної громади.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *