watermarked - kvartira-medikam

У Ніжині лікар-травматолог отримав квартиру

Ще один лікар НЦМЛ ім.Галицького  отримаєв квартиру від міської влади. Відповідне рішення прийнято виконавчим комітетом Ніжинської міської ради.

За клопотанням головного лікаря НЦМЛ ім. М.Галицького Олександра Костирка, лікар-травматолог Парфенюк Олександр Миколайович, який працює у міській лікарні, отримав ордер на відомче житло.

Враховуючи заяву громадянина та висновки громадської комісії з житлових питань, питання про передачу службового помешкання у користування медика вирішували члени виконкому.

Квартира є службовою, та згідно поданого проекту рішення, лікар зобов’язується відпрацювати на займаній посаді впродовж десяти років, і якщо за цей час лікар не змінить місця роботи, то матиме право приватизувати надане житло.

Квартира – невелика, житловою площею у 18,0 квадратних метри, знаходиться за адресою м.Ніжин, вул.Космонавтів.  Склад сім’ї для проживання 2 особи – лікар та його джужина, яка до речі, також являється лікарем-інтерном НЦМЛ ім.М.Галицького.

Насправді, питання надання житла медикам для залучення фахівців у місто вирішується міською владою і налічує не поодинокі випадки. Так, у минулому році ордер на житло отримав молодий фахівец, лікар-онколог Дмитро Хуторний, до цього житлом міська влада забезпечила лікаря-педіатра Людмилу Зубахіну та лікаря-травматолога Геннадія Пруденко.

Раніше ми писали: В Ніжині ще один лікар отримав житло

У міській раді розуміють проблему нестачі фахівців у медичній галузі міста, тому надання навіть службового помешкання допоможе залучати до міста та залишати працювати у ньому фахівців.

автор: Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *