watermarked - 52863995_1122863791225428_2216205830565396480_n

В скорботі завмерли учні ніжинської школи…

В скорботі завмерли учні Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17. Це хвилина шани, хвилина суму за справжніми героями України, за тими, хто за перемогу сплатив надвисоку ціну — власне життя. А саме за Небесною Сотнею, яка з вірою в майбутнє йшла вперед здобувати свободу українцям й віддала свою душу та тіло за нас усіх…

Вшанування їхньої пам’яті — це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв. Хто ж вони ці Ангели Небесні? Хто вони ті, що загинули за честь, за волю, за право бути народом — джерелом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей?

Прозвучали зі сцени ці питання-завдання для кожного класу. Так, стартувала інтерактивна акція-квест «Небесна сотня». Вона стала логічним продовженням заходів по відзначенню Дня Соборності. Тоді кожен клас впізнавав в отриманому шматочку України певну область та шукав інформацію про неї. Ми спільно створили карту єдності нашої держави.

Наразі ж всі класні колективи протягом свого робочого часу повинні були підготувати інформацію про Небесних Ангелів, які народились у відповідних областях. І знову вся шкільна родина разом, на цей раз біля власноруч виготовленої карти України. Тиша.

Під сумну мелодію «Пливе кача», звучать імена, вік, професія тих, кому немає вороття… Вони ніби повертаються додому. На карті з’являються небесні янголятка, які зробили тремтячими руками учні на перервах.

У кожній області свої герої. І малеча, і дорослі діти, роблять висновок: всі вони різні по віку, за професією, за місцем проживання. Серед них є ті, що мешкали за межами нашої держави, але всіх їх об’єднала безмежна любов до рідної країни, почуття особистої відповідальності за долю держави, за майбутнє кожного з нас.

То чи може бути забутою кров героїв, пролита на вулицях Києва? Діти в один голос — ні! Ростіть, живіть і пам’ятайте!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *