pogudx7k2mg3fubqn

За інформацію про матір мертвого немовляти, яке знайшли біля Ніжина, пропонують винагороду

У п’ятницю неподалік Ніжина виявили мертве немовля. Новонарджену дитину кинули у розірваному поліетиленовому пакеті, неподалік міського полігону твердих побутових відходів.

Коли дитину виявили, її тіло вже встигли понівечити тварини. Про те,що дитя саме новонароджене свідчило те, що пуповина навіть не була перерізана.

Поліція одразу почала пошуки породіллі, яка позбулася дитини.

Поліцію цікавить будь-яка інформація про жінок, які перебували на 8-9 місяці вагітності. Також щодо жінок, які, будучи вагітними, говорили про те, що дитина не бажана.

Під підозрою також можуть бути жінки на останніх строках вагітності, які вже кілька днів не виходять з будинку на вулицю.

Раніше ми писали: У Ніжині на “Гуньках” знайшли сміттєвий пакет з трупом дитини

Правоохоронці просять: якщо у когось є будь-яка інформація, припущення чи підозри стосовно того, хто міг вчинити цей злочин, просимо повідомити Ніжинський відділ поліції за телефонами: 068-469-52-39, 093-360-83-83, або на лінію «102».

Анонімність та винагорода гарантується.

Також поліція звернулась до жінки через Інтернет:

«Не ховайтеся від поліції і людей! Ми не знаємо як все відбувалося і які причини спонукали Вас так вчинити зі своєю дитиною, але обіцяємо,що розслідування буде об’єктивним. Вам обов’язково буде забезпечене право на захист та, у разі необхідності, медична і психологічна допомога. Зв’яжіться з правоохоронцями і дайте нам можливість допомогти Вам».

Джерело: cntime.cn.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *