DSC_7690w

У Ніжині може подорожчати вивіз сміття

Повідомлення про наміри щодо коригування тарифів на послуги  вивезення побутових відходів згідно графіку з населення, бюджетних установ  та інших споживачів та захоронення побутових відходів на полігоні ТПВ м. Ніжина.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», керуючись п. 2.2 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.08.2012 р. за № 1380/21692, комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Одним із основних завдань підприємства є оздоровлення екологічного стану навколишнього середовища шляхом санітарної очистки міста (вивезення та захоронення твердих побутових відходів) та задоволення комунальних потреб населення міста (прибирання доріг, благоустрій міських територій та ін.).

Рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 14.07.2016р. №192 «Про введення в дію рішення комісії з визначення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Ніжина та встановлення терміну надання послуг», КП «ВУКГ» визначено єдиним виконавцем послуги з вивезення побутових відходів в м. Ніжині.

Тарифи на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів розраховані та скориговані у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006р. № 1010 зі змінами та доповненнями, Норм накопичення ТПВ, затверджених  рішенням  виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 23 грудня 2016 р. № 385 «Про затвердження норм надання послуг із вивезення твердих побутових відходів для м. Ніжина на 2017 – 2021 роки».

При розрахунках із замовниками послуг використовуються тарифи на послуги з:

  • вивезення побутових відходів, затверджені рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 11.01.2018 р № 5 «Про встановлення тарифів на послугу з вивезення побутових відходів згідно графіку з населенням, бюджетних установ та інших споживачів комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства»
  • захоронення побутових відходів, затверджені рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 11.01.2018 р. № 6 «Про встановлення тарифів на послугу захоронення побутових відходів на полігоні твердих побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства»

Причини коригування тарифів: підвищення рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, підвищення соціальних стандартів, збільшення екологічного податку призвели до об’єктивної потреби перегляду рівня встановлених тарифів на послуги із вивезення та захоронення побутових відходів.

Не врахування вище вказаних факторів, які впливають на рентабельність тарифів може призвести до збитковості тарифів на послуги та захоронення побутових відходів

КП «ВУКГ» приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 14 календарних днів з дня з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги. Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: 16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Адміністрація КП «ВУКГ»

Інформація про наміри-pdf-1Інформація про наміри-pdf-2

Джерело: unenizh.org.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *