dopomoga8-1024x687

Від 35-річного ніжинця відвернулась родина, надія лише на небайдужих людей

Найболючішим же ударом для чоловіка стало те, що від нього відвернулась дружина і 12-річний син.

«Ми живемо в сусідніх під’їздах, і навіть не знаю чому, і за що відчуваю таку байдужість. Жодного відвідування. Давно не бачив і сина. Нажаль, так трапляється, коли ти неповноцінний – стаєш непотрібний людям, але ж хто це може передбачити? Я не ображаюсь, але постійно відчуваю цей біль», – розповідає Сергій.

Не залишатись одним і відчувати свою важливість чоловіку допомагає працівниця Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді – Олена Гребеннікова. З тих пір, як Сергій став на облік, вона є його близьким другом і переймається за його життя.

«Завдяки працівникам Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді я відчуваю моральну підтримку і це дуже багато для мене значить. Дивно, що чужі люди стали рідними, а рідні – чужими», – продовжує чоловік.

Проте, час іде, і стан Сергія погіршується…

«У травні цього року на прийомі у травматолога почув, що у мене є лише 1 рік на повернення до повноцінного життя. Потрібна операція ендопротезування завдяки якій відновиться рухливість на 100%. Якщо ж пройде більше часу – почнуться незворотні процеси, після яких все вже буде безнадійно. А поки, я маю надію, та у неї є своя ціна – 150 000 грн. вартує операція. Приблизно стільки ж коштує і реабілітація. Спочатку соромився просити про допомогу, було ніяково, але зараз розумію, що інакше не можу – можна сказати питання життя і виживання», – з болем говорить 35-річний ніжинець.

Операцію Сергію робитимуть у Києві. Без небайдужих людей, розуміє чоловік, йому не справитись. Щомісяця він отримує пенсію в розмірі 1452грн. Половина з них автоматично відраховується на аліменти 12-річного сина, і на руках залишається тільки на хліб, і то, не завжди.

«Не можу так, набридло бути безпомічним. Я хочу й сам допомагати іншим, але поки й собі зарадити не можу, хоча намагаюсь. Прокидаючись кожного ранку, чую хруст в кістах стегна і таке враження, ніби «розсипаюсь», адже розумію, що суглоби стираються і час піджимає. У нашій країні, при нашому житті ніхто не застрахований від подібних ситуацій. І поки є надія, є ще сили не падати духом і боротись за повернення до життя. Найстрашніше залишитись одному при живих родичах. Зараз сподіваюсь на допомогу небайдужих людей», – наостанок зазначає Сергій.

Всі бажаючі можуть допомогти Сергію назбирати кошти на операцію, перерахувавши їх на карту ПриватБанку:

Виноградов Сергій Сергійович

5168742600609360

0967164735

Спілкувалась Марина Волинець

Джерело: Нежатин

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *