5bab76f644365

У Ніжині ухвалили графік подачі гарячої води до квартир

Графік постачання гарячої води населенню, бюджетним установам та іншим споживачам від джерел теплопостачання ТОВ «НіжинТеплоМережі» на цей рік затвердили рішенням виконавчого комітету 10 січня 2019 року.

Так, гаряча вода до кранів жителів міста працівники тепломереж подаватимуть з шостої ранку й до одинадцятої години вечора щоденно протягом року. 

Відсутність гарячої води в своїх домівках ніжинці можуть помітити лише у випадках перерв передбачених «Правилами надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання».

Нагадаємо, що керівництво ТОВ «НіжинТеплоМережі» неодноразово наголошували на тому, що постачання гарячої води до приміщень ніжинців є занадто збитковим для підприємства.

Ті, хто бажає в своїй квартирі мати постійне постачання гарячої води, знаходять альтернативне рішення, наприклад встановлюють бойлери. До того ж, влітку гаряче водопостачання взагалі відсутнє. От мешканці нашого міста і йдуть на такі кроки, як встановлення бойлерів, чим взагалі відмовляючись від послуг товариства.

А це, впливає на тариф, оскільки ресурси, що використовуються на постачання гарячої води і які не залежать від кількості кубів нагрітої води, лягають на плечі тих споживачів, які продовжують користуватися послугами ТОВ «НіжинТеплоМережі».

От і маємо – чим менше людей користується гарячим водопостачанням ТОВ «НіжинТеплоМережі» – тим вищий буде тариф, а це, як відомо і спонукає людей знаходить інші альтернативи гарячого водопостачання. Що є збитковим для товаристава.

І хоча тарифи є економічно обґрунтованими, та для населення є занадто високими відносно до заробітної плати, що і спричиняє економію на використанні даної послуги.

автор: Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *