IMG_6302-

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради привітали з прийдешнім Різдвом

Сьогодні, 08 січня до виконавчого комітету Ніжинської міської ради завітали вихованці дитяча школа мистецтв при Ніжинському училищі культури та мистецтв імені Марії Заньковецької разом з директором Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької Володимиром Дорохіним та протоієреєм храму Святої Покрови Михаїлом Якубовим.

Діти презентували театралізований Вертеп, співали колядки та декламували патріотичні вірші, подарувавши присутнім гарний настрій.

Міський голова Анатолій Лінник привітав всіх присутніх з Різдвом Христовим та зазначив, що цьогорічне свято особливе, оскільки відзначається разом з народженням нової Української помісної церкви. Це підсилює радісне відчуття, адже дає нам впевненість в тому, що буде мир, злагода та процвітання в нашій державі. Маючи такі таланти, пісні, вірші, молитви, ми впевнені в тому, що Господь з нами і врешті решт Україна стане такою, якою ми хочемо бачити – мирною, єдиною, процвітаючою, справжньою зіркою серед всіх народів світу.
Вихованці дитячої школи мистецтв при Ніжинському училищі культури та мистецтв імені Марії Заньковецької отримали солодкі подарунки.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *